• vv Oldenzaal 1 (zondag 4A)

  • Staf

    Venancio Ramirez Trainer / coach
    Ronald Linderhof Keeperstrainer
    Luuk Te Nijenhuis Ass.scheidsrechter
    Kjetiel Mornie Materiaal
    Henk Kraster Verzorger
    Henk Brandenbarg Fysiotherapeut
    Peter de Vries  Hoofdtrainer
    Roy Kuipers Team manager
      06 2271 7620
  • Info

    Tenue Shirt blauw/wit
      Broek wit
      Sokken blauw
    Trainingen Dinsdag 19:30u
      Donderdag 19:30u
    Shirtsponsors Woonboulevard Oldenzaal 
      6da4 Phone Service  
  • Spelers

    Jasper Bijkerk Middenvelder
    Jim Bussmann Middenvelder
    Kevin van Coeverden Verdediger
    Nermin Colo Verdediger
    Mick Engelbertink Verdediger
    Jop Janssen Aanvaller
    Tim Kempers Aanvaller
    Youri Ketzener Middenvelder
    Remco Koehorst Doelverdediger
    Ties Mars Verdediger
    Jurriën Mulder Middenvelder
    Teun Naafs Aanvaller
    Gijs Nijhof Aanvaller
    Kalle Oosting Middenvelder
    Bas Oude Holtkamp Doelverdediger
    Jelle Schiphorst Verdediger
    Jazz Spoek Verdediger
    Dion Teunissen Aanvaller
    Bjorn Vogel Verdediger
    Mats Winkelhuis Middenvelder
    Nick de Wacht Middenvelder
  • Programma

    Geen informatie

  • Pouleuitslagen

    Geen informatie

  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Vasse 126193467264160
    2La Première 126193466323460
    3Fleringen 126153858292948
    4KOSC 126125944331141
    5Almelo 1261151054441038
    6SV De Lutte 126114114845337
    7UD W. 126106104236636
    8Victoria '28 126106103856-1836
    9BSC Unisson 1269895147435
    10Sportclub Overdinkel 12695124649-332
    11EMOS 12685134554-929
    12De Tubanters 1897 12659123547-1224
    13vv Oldenzaal 12673164084-4424
    14Zenderen Vooruit 12633202880-5212
  • Teamstatistieken

    Oldenzaal 1

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd