• vv Oldenzaal 1 (zondag 4A)

  • Staf

    Venancio Ramirez Trainer / coach
    Ronald Linderhof Keeperstrainer
    Luuk Te Nijenhuis Ass.scheidsrechter
    Kjetiel Mornie Materiaal
    Henk Kraster Verzorger
    Henk Brandenbarg Fysiotherapeut
    Peter de Vries  Hoofdtrainer
    Roy Kuipers Team manager
      06 2271 7620
  • Info

    Tenue Shirt blauw/wit
      Broek wit
      Sokken blauw
    Trainingen Dinsdag 19:30u
      Donderdag 19:30u
    Shirtsponsors Woonboulevard Oldenzaal 
      6da4 Phone Service  
  • Spelers

    Jasper Bijkerk Middenvelder
    Jim Bussmann Middenvelder
    Kevin van Coeverden Verdediger
    Nermin Colo Verdediger
    Mick Engelbertink Verdediger
    Jop Janssen Aanvaller
    Tim Kempers Aanvaller
    Youri Ketzener Middenvelder
    Remco Koehorst Doelverdediger
    Ties Mars Verdediger
    Jurriën Mulder Middenvelder
    Teun Naafs Aanvaller
    Gijs Nijhof Aanvaller
    Kalle Oosting Middenvelder
    Bas Oude Holtkamp Doelverdediger
    Jelle Schiphorst Verdediger
    Jazz Spoek Verdediger
    Dion Teunissen Aanvaller
    Bjorn Vogel Verdediger
    Mats Winkelhuis Middenvelder
    Nick de Wacht Middenvelder
  • Programma

    WedstrijddatumCompetitiesoortWedstrijd
    22-05-2022 14:00regulierS.V. Vasse 1 - vv Oldenzaal 1
    29-05-2022 14:00reguliervv Oldenzaal 1 - BSC Unisson 1
    06-06-2022 14:00regulierLa Première 1 - vv Oldenzaal 1
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagStatus
    15-05-2022vv Oldenzaal 1 - De Tubanters 1897 11 - 4Uitgespeeld
    12-05-2022KOSC 1 - vv Oldenzaal 15 - 2Uitgespeeld
    08-05-2022EMOS 1 - vv Oldenzaal 12 - 3Uitgespeeld
    01-05-2022vv Oldenzaal 1 - Almelo 12 - 4Uitgespeeld
    24-04-2022Sportclub Overdinkel 1 - vv Oldenzaal 11 - 3Uitgespeeld
    21-04-2022vv Oldenzaal 1 - Fleringen 11 - 4Uitgespeeld
    18-04-2022vv Oldenzaal 1 - UD W. 11 - 6Uitgespeeld
    14-04-2022Victoria '28 1 - vv Oldenzaal 12 - 3Uitgespeeld
    27-03-2022Zenderen Vooruit 1 - vv Oldenzaal 12 - 2Uitgespeeld
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1La Première 123173356282854
    2S.V. Vasse 123163453233051
    3Fleringen 123133749242542
    4SV De Lutte 12311484336737
    5KOSC 1239593932732
    6BSC Unisson 1238874539632
    7Victoria '28 1238693453-1930
    8UD W. 12385103533229
    9Almelo 12385104040029
    10EMOS 12385104345-229
    11Sportclub Overdinkel 12385104447-329
    12vv Oldenzaal 12373133967-2824
    13De Tubanters 1897 12348113345-1220
    14Zenderen Vooruit 12333172566-4112
  • Teamstatistieken

    Oldenzaal 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    1,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,04

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd