• De vvo kampt aan het begin van dit seizoen helaas met twee slechte velden.

    Van het kunstgrasveld is al langer bekend dat het in zeer slechte conditie is en daardoor behoorlijk blessuregevoelig is. Na overleg met de gemeente komt er een noodoperatie om het kunstgrasveld te behandelen. Is nu de status van het veld een onvoldoende, een vier, na de behandeling moet het veld een 7,5 zijn. Op 8 oktober gaat een machine op het veld aan het werk. Eerst een proefstrook en als dat naar wens uitpakt, het gehele veld. Kosten voor deze operatie zijn voor de gemeente.

    Dan het hoofdveld. Wegens droogte of niet voldoende sproeiwerk zijn de opnieuw ingezaaide grasstukken niet voldoende ontkiemd. Onderhoudsbedrijf Gildebor heeft de grond bestudeert en komt door het bekijken van de verschillende lagen tot deze conclusie.

    De plekken worden momenteel behandeld. Daarom is het beter om het hoofdveld te ontzien. Het eerste week daarom afgelopen zondag uit naar het kunstgrasveld. De komende twee weken spelen heren 1 uit en kan het hoofdveld hopelijk snel herstellen.