• De kop is eraf. Na lang wachten, rolt de bal eindelijk weer en zijn de eerste wedstrijden weer gespeeld. Op naar een nieuw seizoen.

  Vaste spelers, oude bekenden, nieuwe gezichten en spelers die zich nog niet echt hebben kunnen laten zien door corona. Het eerste elftal van vv Oldenzaal komt deze competitie uit met de volgende spelers:

  Jim Bussmann, Jasper Bijkerk (komt van SDC’12), Kevin van Coeverden (komt van SDC’12), Nermin Colo, Mick Engelbertink (komt van Quick’20), Bas Oude Holtkamp (opnieuw aangesloten), Jop Janssen, Tim Kempers (komt van Quick’20), Youri Ketzener (komt van De Esch), Remko Koehorst, Ties Mars, Jurrien Mulder, Teun Naafs, Gijs Nijhof, Kalle Oosting, Jelle Schiphorst (komt terug van Quick’20), Jazz Spoek, Dion Teunissen, Bjorn Vogel, Nick de Wacht en Mats Winkelhuis (komt van Quick’20).

   

  Begeleiding

  Voorbereiding vv Oldenzaal 1 15

  Venancio Ramirez (trainer), Roy Kuipers (leider), Henk Kraster (verzorger), Ronald Linderhof (keeperstrainer), Luuk te Nijenhuis (assistent scheidsrechter), Kjetiel Mornie (materiaal), Henk Brandenberg (fysio), Sven Vos (fysio) en Thijs Venema (fysiek trainer).

  Vertrokken of gestopt

   

  Dirk Smellink vertrok naar SDC’12, Sep Smellink, Maik Teders en Tim Oude Nijhuis zijn gestopt. Tim voetbalt in het tweede van vvo. Sam de Vries vertrok naar ATC’65. Trainer Joost klein Buursink staat dit seizoen bij Saasveldia voor de hoofdmacht en Pim Nijhof is gestopt als materiaalman.

   

  Voorstellen

  De nieuwe spelers stellen zich de komende dagen via een update aan jullie voor.