• Aankomende zaterdag – 21 augustus – staat de vv Oldenzaal wederom met een pannakooi op winkelcentrum de Thij. Jij kunt langskomen en meedoen aan het pannatoernooi.

   

  Het is de tweede keer dat de vvo zich op deze manier presenteert in de wijk. ‘De promotieactiviteit is onderdeel van ons businessplan om meer zichtbaar te zijn in onze wijk en om samen te werken met andere partijen in de buurt’, zegt secretaris Sandra Pool. ‘Daarnaast past het goed bij onze kernwaarde plezier.’ Vervolgt: ‘Tijdens de promoactie, die van 10:00 – 14:00 uur is, laten we bezoekers kennismaken met de vv Oldenzaal en delen we flyers uit voor tee nieuwe initiatieven: voetbalspel en sport en spel kind en ouder.’

   

  Op zondag 29 augustus organiseert de vvo een kick-off van het nieuwe seizoen met om 10:00 uur sport&spel voor kind en ouder en met voetbalspel. Wil je meedoen? Dan kan door een mail te sturen naar info@vvoldenzaal.nl

   

  Op zaterdag 25 september staat de vvo wederom met een ludieke activiteit op het winkelcentrum. Ditmaal in het kader van Nationale Burendag.

  Succesvol pannatoernooi vv Oldenzaal 1