• De rechter heeft een vorlopige voorziening toegewezen waardoor de afgegeven vergunning om van dinsdag 5 tot en met donderdag 7 maart een mobiele kraan te plaatsen op de parkeerplaats bij Sportpark de Thij voorlopig is geschorst.

    Wannneer de werkzaamheden voor het plaatsen van de zendmast wel beginnen is op dit moment onduidelijk. Daarover volgt maandag 11 maart nader bericht.

    Wij vragen bezoekers van het sportpark er dan rekening mee te houden dat de parkeerplaats minder goed bereikbaar is voor auto's in verband met de plaatsing van een zendmast tussen de parkeerplaats en de Schipleidelaan. Hierdoor zal ook een beperkt aantal parkeerplaatsen beschikbaar zijn. Het geel gearceerde deel op de situatietekening wordt wegens de werkzaamheden afgezet, het is niet toegestaan daar te parkeren.