• Oldenzaal vergeet zich zelf te belonen tegen La Premiere (0-1)

  Vorige week zakte het eerste door het ijs bij EMOS, vandaag werd de rug gerecht na de 0-1 van La Premiere. Helaas wist Oldenzaal niet tenminste een punt uit het vuur te slepen in een matige wedstrijd waar wel veel strijd werd geleverd.

   

  In de eerste helft ging het redelijk gelijk op met kansjes over en weer, ruststand 0-0.

  Na rust verzuimd Oldenzaal op voorsprong te komen. En scoorde La Premiere uit een kopbal bij de tweede paal de 0-1.

  Oldenzaal rechtte de rug om nog op zijn minst gelijk te spelen. Alle inspanning en werklust ten spijt lukte het niet om de verdiende gelijkmaker te scoren. Een kopbal op de lat en schot voorlangs waren de beste mogelijkheden om de punten te delen.   

  Klik hier voor de foto's