• Oldenzaal 2 nog in de race om het kampioenschap

    De spanning was om te snijden, afgelopen zondag. Het tweede speelde uit tegen Enter. Oldenzaal kwam met één nul achter. Kansen gingen er niet in. Na de rust waren de blauwwitters sterker. Door een fraaie voorzet van Atanga, kopte Christiaan Scholten de bal goed binnen. Het is 1-1, tevens de einduitslag.

    Er is nog kans op het kampioenschap. Aankomende zondag 26 mei speelt het tweede om 10 uur thuis tegen FC Eibergen. Directe concurrent Winterswijk speelt om 11.00 uur tegen de nummer 3 Bon Boys. Als Oldenzaal wint en Winterswijk speelt gelijk of verliest, dan is de titel binnen. Trainer Christiaan Scholten: ‘Als je er zo dichtbij bent, ga je er samen voor. Het zou een super prestatie zijn van het elftal. We hebben de tweede periode binnen en spelen sowieso nog nacompetitie. Maar voor nu is de focus op aankomende zondag.

    Moedig ze aan! Zondag 26 mei om 10:00 uur Sportpark de Thij