• Vriendschap & verbondenheid

  Zouden de oprichters van vv Oldenzaal ooit hebben kunnen vermoeden dat de vereniging die door hen op 24 mei 1914 is opgericht ook na honderd jaar nog volop in het midden van de Oldenzaalse samenleving staat? Een eeuw later kunnen we de balans opmaken.

  Oldenzaal, een vereniging niet gebonden aan religie, huidskleur, nationaliteit of afkomst is een club voor iedereen.

 • Programma: vv Oldenzaal 1

  Geen informatie

  Klik hier voor het volledige programma van vv Oldenzaal

 • Agenda
  value not setvalue not setvalue not set
  dec
  15
  Kerstbingo jeugd

  Kerstbingo jeugd

 • De O-12 maakt zich op voor de kampioenswedstrijd. Vandaag won het team van HVV Tubantia met 5-8. Aankomende zaterdag staat er nog een wedstrijd op het programma: 8 december om 11:00 uur thuis tegen Sportlust Glanerbrug.

  Kom onze 012 steunen in deze kampioenswedstrijd om ze naar de tweede titel op rij te schreeuwen!

  O-12 op naar de kampioenswedstrijd