• De Oldenzaalse fysiotherapiepraktijk, FysioCure, opent zijn deuren vanaf deze week op Sportpark de Thij. De praktijk neemt zijn intrek in de medische behandelkamer van de voetbalvereniging Oldenzaal. Dat betekent dat er mogelijkheid is om actief te revalideren waarbij FysioCure gebruik maakt van de sportvelden.

    Nieuwe samenwerking vv Oldenzaal en FysioCure

    Naast de actieve revalidatie zet FysioCure de nieuwe locatie in om de toenemende vraag naar lokale behandelingen te beantwoorden. Dit is mogelijk, omdat er een volledig nieuw ingerichte behandelkamer is gerealiseerd. Met deze ruimte beantwoordt de praktijk aan de zorgvraag en biedt zij de juiste zorg door de aanwezige faciliteiten.

    Nieuwe samenwerking vv Oldenzaal en FysioCure 1

    ‘Wij kijken er naar uit om mensen hier te ontvangen’, zegt Sven Vos, eigenaar van FysioCure. ‘Wie houdt er nu niet van om, naast de noodzakelijke, lokale behandelingen in de behandelruimte, in de frisse lucht met de geur van vers gemaaid gras op het veld te werken aan je herstel?’

    De vv Oldenzaal is verheugd met de komst van de fysiotherapiepraktijk. ‘Dit draagt bij aan een professionele en positieve uitstraling van onze vereniging’, zegt secretaris Sandra Pool. ‘Ook is het mooi om te zien dat mensen met een blauwwithart, eigenaar Sven Vos speelde jaren in ons eerste elftal’, weer terugkomen bij de club en de vvo een warm hart toedragen.’