• Vriendschap & verbondenheid

  Zouden de oprichters van vv Oldenzaal ooit hebben kunnen vermoeden dat de vereniging die door hen op 24 mei 1914 is opgericht ook na honderd jaar nog volop in het midden van de Oldenzaalse samenleving staat? Een eeuw later kunnen we de balans opmaken.

  Oldenzaal, een vereniging niet gebonden aan religie, huidskleur, nationaliteit of afkomst is een club voor iedereen.

 • Programma: vv Oldenzaal 1

  Geen informatie

  Klik hier voor het volledige programma van vv Oldenzaal

 • Agenda
  value not setvalue not setvalue not set
  dec
  15
  Kerstbingo jeugd

  Kerstbingo jeugd

 • Het bestuur nam afgelopen vrijdag afscheid van coördinator seniorencommissie, Maurice Teussink. Niemand minder dan Sinterklaas zelf bedankte hem namens de club voor al zijn werk. Maar, daar moest Maurice wel eerst een liedje voor zingen.

  Automatische concepten 3

  Maurice bestierde zes jaar lang de seniorencommissie.

  Via deze weg nogmaals bedankt voor de tomeloze inzet!

  Bart Hampsink was ook uitgenodigd, maar was helaas verhinderd.