• Bas Oude Holtkamp (30) staat sinds dit seizoen weer onder de lat bij het eerste elftal van vv Oldenzaal. En met plezier. ‘De hoofdtrainer heeft mij overgehaald samen met enkele collega’s die ook een blauwwithart hebben. Spijt? Nee, zeker niet. We hebben een mooie ploeg spelers bij elkaar.’

  Bas is een echte vvo-er. Hij doorliep alle jeugdelftallen en was altijd al keeper. ‘Hoe dat zo gekomen is? Geen idee, op een gegeven moment werd dat mijn plek.’ Een positie die hij nooit meer heeft losgelaten. Eén jaartje maakte hij een uitstapje naar sv De Lutte. ‘Dat was in de tijd dat Phil Gierveld – een goede vriend van mij overigens -  keepte voor het eerste.’

  Even voorstellen #5 Bas Oude Holtkamp

  Terug bij vvo voelt voor Bas als thuiskomen. ‘Het is een eer om bij mijn club in het doel te staan en uit te komen voor het eerste. Mijn ouders – Hans en Anita Oude Holtkamp – zijn hier ook altijd. En met de trainer, Venancio , kan ik het goed vinden. Dat maakt het allemaal bijzonder.’

  In het dagelijks leven werkt Bas bij Jordahl Benelux in Hengelo en woont hij samen in Oldenzaal met vriendin Aaf.

  ---------

  Aankomende zondag traint het eerste om 11:00 uur de laatste training voor de winterstop. De thuiswedstrijd van het tweede is komen te vervallen.