• Bewegen in de buitenlucht. Speels, laagdrempelig en vooral leuk! Dat zijn de ingrediënten van Sport en Spel bij voetbalvereniging Oldenzaal. Ook dit jaar doet de voetbalclub weer mee aan Boescoolfit. De eerste inschrijvingen zijn een feit, maar er is nog plek.

   

  Elke twee weken is op zondagmorgen om elf uur een les onder professionele begeleiding. Op de velden van sportcomplex de Thij worden oefeningen uitgezet en samen (bal)spelletjes gedaan.

  Met dit aanbod richt de vv Oldenzaal zich op de algemene ontwikkeling van kinderen. Ze zijn niet alleen met voetbal bezig, maar met bewegen in het algemeen. De training is zeer geschikt voor kinderen vanaf vier jaar.

  Kijk voor meer informatie op: https://www.boescoolfit.nl/

   

  Data: zondag 21 en 28 maart, zondag 11 en 25 april, zondag 9 &  24 mei, zondag 6 & 20 juni, zondag 4 juli.