• De JO-12 speelde gisteravond de kwartfinale beker tegen AVC Heracles op Sportpark de Thij. In de eerste helft was de bezoekende ploeg de betere partij en kwam voor met 0-2. De vv Oldenzaal moest zich opladen en proberen wat mogelijk was. Dat lukte. Het werd 2-2. Spanning genoeg bij beide teams.

    AVC Heracles benutte een kans en scoorde de 2-3. De vv Oldenzaal bleef strijden en maakte de gelijkmaker.

    In de laatste paarminuten probeerden beide teams de winnende goal te scoren. Dat lukte niet. Het eindsignaal klinkt en met gelijke stand volgen er penalty’s.

    De vv Oldenzaal 012 door in beker

    De vv Oldenzaal heeft het geluk dat de ballen erin gaan en wint. Trainer Frank Scholten kan het na afloop nog niet helemaal bevatten. ‘Wat een spannende wedstrijd,’ zegt hij. ‘Ik sta er nog van te trillen.’

    De vv Oldenzaal JO-12 plaats zich met de overwinning voor de halve finale beker.