• Het seizoen 2020/2021 is op woensdag 1 juli formeel van start gegaan. Traditioneel worden in juli als eerste de indelingen voor het nieuwe seizoen bekendgemaakt. De indelingen voor de categorie A zijn inmiddels beschikbaar. De publicatie van de nummering van de categorie A (reguliere competitie) is op dinsdag 22 augustus 2020.

   

  Het eerste elftal is ingedeeld in de zondag vierde klasse A. Aankomende competitie staan ze tegenover de volgende tegenstanders:

   

  Almelo

  BSC Unisson

  De Tubanters 1897

  EMOS

  Fleringen

  KOSC

  La Première

  De Lutte

  Sportclub Overdinkel

  UD Weerselo

  Vasse

  Victoria '28

  Zenderen Vooruit

   

  Een sportieve en spannende competitieopzet staat voor de KNVB voorop bij de indelingen van de competities. Het uitgangspunt is om zo veel als mogelijk tegemoet te komen aan de sportieve wensen van de verenigingen.