Programma week 20
15-Mei-2012
Losser 4 - 4e 19.15
19-Mei-2012
LSV E2 bekerfinale - E1 11.00
20-Mei-2012
DTC'07 2 - 4e 10.00
RSC DA1 - Dames 1 13.00
Jarig deze maand
03-mei
Floris Dalenoord
05-mei
Leon Holweg
07-mei
Thijs Venema
07-mei
Henk Brilhuis
08-mei
Joep Molenaar
10-mei
Ard Liedenbaum
10-mei
Wouter oude Lenferink
11-mei
Colin ten Voorde
12-mei
Ahmed Abdulahi Hasan
12-mei
Frank Dijkers
13-mei
Peter Aagten
13-mei
Mark van Gils
14-mei
Michel Scholten
14-mei
Marcel Benneker
16-mei
Beau Bolink
16-mei
Susanna Bijsterbosch
16-mei
Rik Bollen
17-mei
Nikki Timmerman
17-mei
Max Kasteel
Rob Kerkhof Jonkman is jarig vandaag!
Rob Kerkhof Jonkman
19-mei
Thiemen Smit
21-mei
Pim Naafs
24-mei
Patrick de Graaf
24-mei
Jasper Schoenmaker
26-mei
Roy Kuipers
30-mei
Egzon Peci
31-mei
Raymond Voss
31-mei
Berno Steffens
Reclame / Sponsoring
vriendenloterij actie | vv Oldenzaal - Ajax 1

Oldenzaal behaalt eerste zege

Door een fraaie en verdiende 0-2 zege bij Hector in Goor heeft Oldenzaal de eerste punten van het seizoen mogen schrijven.


In de basisopstelling een kleine wijziging ten opzichte van de wedstrijd van vorige week, Berry Leeuwerink was nog te geblesseerd aan zijn rug en werd op het middenveld vervangen door George Atanga. Hierdoor een 4-3-3 opstelling, met Venancio Ramirez de punt van de aanval met Sven Olde Riekerink en Niek Bosma op de zijkant.


Op het middenveld Tim Oude Nijhuis met naast op het middenveld met Pim Naafs en de genoemde Atanga. Verder achterin Roy Kuipers, Erwin Brouwer, Roy Nijmeijer en Bjorn Vogel, en als sluitpost Mark Heskamp.




In de eerste 20 minuten speelde Oldenzaal goed wat ook resulteerde in een paar kansen. Een doorkopbal van Roy Kuipers viel voor de voeten van Ramirez, echter deze schoot van dichtbij over. Verder een paar goede acties van Niek Bosma, maar de eindpass was niet altijd even goed waardoor het niet echt gevaarlijk werd. Hector stelde hier niet veel tegenover. Echter na de drinkpauze na ca. 20 minuten spelen kantelde de wedstrijd, en dan eens niet een keer in het voordeel van de tegenstander, nee dit keer in het nadeel van het publiek en de trainer van Oldenzaal. Met zijn woorden “dramatisch” omschreef hij het zelfs nog netjes. Oldenzaal kreeg nog wel een goede kans, maar Niek Bosma ging voor eigen succes waar een breedtepass op Sven Olde Riekerink beter was geweest. Van Hector verder niets te duchten.


De tweede helft was redelijk onder controle hoewel het spel niet altijd even goed was. Halverwege de 2e helft een schot van Roy Kuipers welke de keeper van Hector los liet, waarna Niek Bosma als een echte aanvaller de bakl in het doel frommelde. Maar ja, hoe maakt niets uit, op deze wijze tellen de doelpunten ook!


Hierna bleef een verwacht offensief van Hector uit en bleef Oldenzaal redelijk op de been. In de ellendig langdurende blessuretijd besliste Oldenzaal uiteindelijk de wedstrijd. Een foutieve uittrap van de doelman werd prima onderschept door Sven Olde Riekerink die beheerst de 0-2 raak schoot.


Al met al dus een verdiende zege, welke zich een week eerder bij Dos zich al voorzichtig liet zien.


Zondag a.s. wacht Oldenzaal een onvervalste derby, als in de eeuwenlange burenruzie DSVD op bezoek komt, aanvang op sportpark De Thij is om 14.00 uur.



03-10-2011 21:02